EN
چیلر صنعتی مینی چیلر صنعتی چیلر اسکرال چیلر اسکرو

وب سرویس

وب سرویس تهویه سام، فضایی است که مشتریان شرکت، براحتی میتوانند با ورود به آن، به تمامی اطلاعات فنی، نقشه های مکانیکال و الکتریکال، منوال ها، دستورالعمل ها، کاتالوگها و حتی تصاویر مرتبط با دستگاه های خریداری شده دسترسی پیدا کنند.
نیاز مشتریان به اطلاعات فنی دستگاهها در مراحل مختلف کاری مرتبط با پیشرفت پروژه، ایجاب می نماید تا با تماسها و پیگیریهای مداوم، اطلاعات و نقشه ها را از واحد فنی تهویه سام دریافت نمایند.
وب سرویس، سامانه ای است که دسترسی دائمی مشتریان به کلیه اطلاعات مورد نیاز را مهیا نموده و تهویه سام را قادر می سازد تا تمامی اطلاعات و مدارک فنی جدید دستگاهها را  نیز در فضای اختصاصی مشتریان قرار دهد.
جهت ورود به سامانه وب سرویس، هر مشتری می تواند نسبت به درج کد کاربری و رمز عبور اقدام نموده و کلیه اطلاعات فنی مورد نیاز خود را دریافت نماید.
- لیست قطعات یدکی دستگاه ها، نقشه های الکتریکال و مکانیکال، نقشه های انفجاری، نقشه های فونداسیون، لوله کشی ها و جزئیات فنی مختلف دیگر بطور کامل در سامانه جهت هر مشتری بطور خاص قرارداده شده است.
- همچنین در وب سرویس تهویه سام، دانلود نرم افزارها، کاتالوگها و بروشورها و همچنین امکان پرینت از آنها نیز امکانپذیر می باشد.
تهویه سام بر آنست تا علاوه بر ارائه کلیه اطلاعات و مدارک فنی دستگاهها در سامانه وب سرویس، تاریخچه عملکردی دستگاه ها، گزارشات خدمات پس از فروش ، تصاویر فنی از جزئیات دستگاهها و همچنین صورتجلسه های تنظیمی واحد خدمات پس از فروش خود را نیز بر حسب هر پروژه و مشتری، در فضای هر کاربر قرار دهد تا مشتریان شرکت از سابقه کارکردی و خدمات ارائه شده نیز مطلع شده  و بر اساس آن اقدام به درخواست خدمات خاص یا لوازم یدکی مورد نیاز نمایند.
- واحد فنی و خدمات پس از فروش تهویه سام با بروزرسانی وب سرویس، کلیه فایلهای آموزشی، تست ریپورتها و استانداردهای جدید را نیز در اسرع وقت به مشتریان ارائه می نماید و مشتریان علاوه بر دریافت اطلاعات جدید درخصوص دستگاههای خریداری شده، می توانند از رویدادها، نمایشگاهها، تکنولوژی ها و دستگاههای جدید نیز مطلع گردند.