EN
چیلر صنعتی مینی چیلر صنعتی چیلر اسکرال چیلر اسکرو
history

تاریخچه و سابقه گروه تهویه سام

معرفی گروه صنعتی تهویه سام

گروه صنعتی تهویه سام در سال 1379 توسط آقایان سام عالیخانی و مهدی فعال فعالیت خود را  با هدف تولید سیستم های تهویه مطبوع و تبرید مطابق تکنولوژی روز دنیا آغاز نمود. تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی موجب شد که از همان سال های اولیه ی تاسیس این شرکت به سرعت پیشرفت کرده و در زمینه های مختلف تهویه مطبوع و تبرید جایگاه خود را پیدا کند. تولیدات این شرکت در سالهای اولیه با نام تجاری تکنو تهویه در پروژه های مختلف ساختمانی و صنعتی عرضه شده و بعدها تمامی کالاها با نام تهویه سام ارائه گردید.

با گذشت زمان و ارتقاء کیفیت محصولات و استفاده از تکنولوژی های نوین، دامنه ی فعالیت این شرکت روز به روز وسیع تر شده و امروز پس از گذشت حدود دو دهه حضور در این عرصه داشتن مزایایی نظیر دارا بودن بیش از 4000 پروژه مسکونی و صنعتی و ارائه خدمات فنی و مهندسی و فروش دستگاهها بصورت تحویل فوری، سیستم کنترل کیفیت دقیق و خدمات پس از فروش سریع و گسترده، عضویت در انجمن صنعت تاسیسات، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت و انجمن همگن ماشین سازان، آموزش کارشناسان زبده، ماشین آلات و امکانات وسیع تولید در فضایی حدود 20000 متر مربع در شهرک صنعتی عباس آباد تهران، ساختمان مرکزی با مساحت اداری بیش از 1000 متر مربع، نمایشگاه دائمی محصولات، دارا بودن فروشگاه، شبکه وسیع نمایندگی استانها و شهرستانها و امکانات و توانمندیهای دیگر باعث گردیده تا این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زنجیره صنعت تهویه مطبوع مسکونی و تبرید صنعتی کشور بشمار آید. 

- فعالیت های اصلی این مجموعه  را می توان به دو شاخه تهویه مطبوع مسکونی و خنک کاری پروسه های صنعتی تقسیم نمود. در پروژه های تهویه مطبوع، این شرکت علاوه بر ارائه پکیج کاملی از دستگاهها بر اساس کاربری ها و محدودیت های پروژه ها، توان ارائه راهکارهای فنی و مهندسی ویژه و حصول مزایایی نظیر کاهش مصرف انرژی، راهبری و کنترل بهینه دستگاهها را به مشتریان دارد.

تنوع محصولات، کیفیت و استاندارد مناسب و ارائه خدمات قبل و پس از فروش به خریداران، موجب شده است که محصولات این شرکت در پروژه های مختلف مسکونی، اداری، تجاری، تهویه صنعتی، محیط های آزمایشگاهی، بیمارستانی، هتل ها، دانشگاه ها، مدارس، سالن های عمومی و سایر اماکن به کار گرفته شود.

- در زمینه خنک کاری پروسه های صنعتی، تهویه سام با بیش از 2000 پروژه، به عنوان پیشرو در تولید و ارائه سیستمهای خنک کننده و تبرید صنعتی در ایران شناخته میشود. دستگاههای این شرکت در صنایع مختلف نظیر نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع پلاستیک، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، صنایع دارویی، بهداشتی و بیمارستانی، صنایع چوب و شیشه، صنایع هوانوردی، صنایع چاپ و بسته بندی، صنایع دریایی، دیتا سنترها و مراکز داده، صنایع لیزر، صنعت نساجی و سایر صنایع خاص جهت خنک کاری قسمت های مختلف ماشین آلات و فرآیندهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند.


همگام با نیازهای داخلی، پیشرو با تکنولوژی های روز دنیا

گروه صنعتی تهویه سام علاوه بر تولید سیستم های تهویه مطبوع و تبرید خاص، به عنوان نماینده انحصاری شرکت یوروکلایمت ایتالیا در ایران شناخته میشود. شرکت یوروکلایمت با تجربه بیش از نیم قرن حضور در صنعت تهویه مطبوع و تبرید، یکی از بزرگترین شرکت های فعال در این زمینه در دنیا می باشد.  این همکاری باعث شده است که محصولات گروه صنعتی تهویه سام با دارا بودن استانداردهای روز دنیا، همواره تحت آخرین متد ها و تکنولوژی های جهانی به مشتریان ارائه شود.

مهندسین زبده و با تجربه ی تهویه سام ضمن ارائه ی راهکارهای جدید و ارائه خدمات سریع و مناسب به مشتریان، با طراحی، آزمایش و اجرایی کردن ایده های نو در این صنعت، نقش بسیار مهمی در پیشرفت علمی و تکنولوژیکی صنعت تهویه و تبرید کشور داشته اند. از آخرین طرح های اجرایی این شرکت می توان به استقرار سامانه " مرکز کنترل " اشاره کرد که قابلیت پایش عملکرد و کنترل پارامترهای مختلف دستگاههای نصب شده در سراسر کشور را از مرکز کنترل واحد خدمات شرکت ایجاد نموده است. این توانمندی باعث می شود که هرگونه اختلال در عملکرد دستگاهها یا نیاز به سرویس آنها در هر مکانی از سطح کشور به صورت آنلاین به مشتریان گزارش داده شده و با اقدام به موقع توسط واحد خدمات، از هرگونه آسیب جدی به دستگاه ها جلوگیری شود. 

خدمات پس از فروش، قلب تپنده ی تهویه سام

بخش خدمات پس از فروش تهویه سام، با تکیه بر دانش و تجربه ی فنی مهندسان، با ارتقاء کیفیت و خدمات سریع و همچنین آموزش های دوره ای به مشتریان و ارائه راهکارهای ویژه نظیر سامانه " مرکز کنترل " سعی در ایجاد رضایتمندی و تداوم همکاری در بیش از 4000 پروژه را  داشته است. حساسیت بالای سیستم های تبرید در فرآیند های صنعتی و لزوم کارکرد بی وقفه و بدون اشکال این دستگاه ها به دلیل وابستگی خطوط تولید به آنها موجب شده است که گروه صنعتی تهویه سام پشتیبانی فنی و ارائه خدمات دستگاه های خود را به صورت مداوم به مشتریان ارائه دهد.

بدیهی است که این حساسیت به پروژه های مسکونی نیز انتقال یافته و واحد خدمات پس از فروش تهویه سام، با دارا بودن تیم ها و اکیپ های فنی و مهندسی زبده و با تجربه خود، بصورت 24 ساعته و در سراسر کشور در حال  پاسخگویی به مشتریان عزیز میباشد.

پشتیبانی فنی، از زمان پیش از خرید و در تمامی مراحل از جانمایی، انتقال و  نصب، خدمات پیش راه اندازی تا راه اندازی نهایی، سرویس دوره ای، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات یدکی( در صورت لزوم) به مشتریان ارائه می شود. همچنین انبار وسیع و کامل قطعات یدکی و تجهیزات کامل راه اندازی، عیب یابی و تست این شرکت ضامن تامین این لوازم در حداقل زمان ممکن و راه اندازی یا رفع عیب دستگاهها می باشد. تعهد مجموعه به رضایت مشتری موجب شده است که متخصصین این بخش طی پروژه هایی با عنوان "تور خدمات پس از فروش" به صورت دوره ای و رایگان از دستگاه های نصب شده در تمامی استان های کشور بازدید به عمل آورده و سرویس های لازم را به صورت کاملا رایگان ارائه نمایند. 

به منظور پویایی و به روز شدن دانش فنی بخش خدمات پس از فروش، تیم آموزشی گروه صنعتی تهویه سام با این بخش ارتباط پیوسته داشته و تمامی کارشناسان این بخش به صورت مداوم تحت آموزش آخرین تکنولوژی های فنی، عیب یابی، تعمیر و راه اندازی سیستم های جدید تهویه و تبرید می باشند. 

شرکت های زیرمجموعه

یوروکلایمت

یوروکلایمت

شرکت یوروکلایمت ایتالیا نماینده انحصاری کلیه محصولات تجهیزات برودتی صنعتی و تهیه مطبوع در ایران می ب...

دانفوس

دانفوس

شرکت دانفوس نماینده انحصاری مبدل های حرارتی می باشد.

ساندکس

ساندکس

شرکت ساندکس نماینده مبدل های صفحه ایی واشری، مبدل های صفحه ای جوشی و نیمه جوشی در ایران می باشد

ساملن

ساملن

شرکت ساملن عرضه کننده محصولات تصفیه هوای ساملن