EN
چیلر صنعتی مینی چیلر صنعتی چیلر اسکرال چیلر اسکرو

یوروکلایمت

شرکت یوروکلایمت ایتالیا در سال 1963 با هدف تأمین تجهیزات برودتی صنعتی و تهیه مطبوع در اروپا نوسط آقای ردولفو کچولی تأسیس گردید. این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های تهویه مطبوع و تبرید صنعتی جزو معروف ترین شرکت هایی است که در این عرصه فعالیت می نماید.کارخانه اصلی یوروکلایمت در میلان ایتالیا و کارخانه ی دیگر این شرکت در چین واقع گردیده است. یوروکلایمت در زمینه تأمین تجهیزات برودتی، دیتا و نیز پروسه های صنعتی در دنیا جزو مطرح ترین شرکت ها می باشد.

کارخانه یوروکلایمت در چین که با سرمایه گذاری و مشارکت دولت چین احداث گردیده است، جزو بزرگترین کارخانه ها در دنیا و تست روم آن بزرگ ترین تست روم در آسیا میباشدکه توانایی تست چیلرهای تا ظرفیت 3000 تن تبرید را دارا می باشد. تمامی دستگاه های ساخت شرکت یورو کلایمت دارای بالاترین گرید انرژی بوده و مطابق با آخرین متد های روز دنیا ساخته شده و تمامی استانداردها و گواهینامه های معتبر بین المللی توسط این شرکت دریافت گردیده است. در ساخت دستگاه های یوروکلایمت کاهش مصرف انرژی به عنوان مؤلفه اصلی مد نظر قرار گرفته است و بر این اساس تجهیزات فوق با کمپرسورهای اسکرال و اسکروی خطی با کمترین مصرف انرژی ساخته می شوند.

کارخانه یوروکلایمت در شنزن چین دارای بیش از 2000 پرسنل مهندس و کارشناس شامل 250 کارشناس در حوزه تحقیق و توسعه و نیز خطوط تولید پیشرفته و مجزا می باشد که دستگاههای تولیدی را با بالاترین کیفیت ارائه می نماید.

کارخانه یوروکلایمت مجهز به پیشرفته ترین سایت های تست تولیدات تهویه مطبوع در آسیا بوده و تست روم چیلرهای آن تا ظرفیت 3000 تن تبرید را پوشش می دهد. همچنین یوروکلایمت موفق به دریافت مجوز و تاییدیه جهت تست انواع چیلرها از معتبرترین انستیتو در جهان AHRI شده و تمامی دستگاههای تولیدی خود را تست عملکرد و ظرفیت می نماید

بازرسی و تست تمامی دستگاهها در اتاق های تست سطح صدا، تست عملکرد و ظرفیت سنجی، تست انواع نشتی، تست عملکرد و هوادهی هواسازها و تست های چندگانه چیلرهای مدولار و اسکرو با حضور نمایندگان شرکت های بازرسی بین المللی صورت پذیرفته و گواهینامه مربوطه برای دستگاهها صادر می گردد.

کمپانی های بسیار معتبر و بین المللی جهت رفع نیازهای خود در زمینه تامین دستگاههای تهویه مطبوع، کولینگ دیتاسنترها و نیز چیلرهای صنعتی جهت خطوط تولید و پروسه های خود از دستگاهها، سیستمها و راهکارهای فنی یوروکلایمت بهره جسته اند. تعدادی از مشتریان یوروکلایمت که از شرکتهای معتبر بین المللی می باشند در ذیل نشان داده شده اند.