مبدل صفحه ای دانفوسشرکت دانفوس از پیشگامان صنایع برودتی و حرارتی در دنیا می‌باشد که سالیان سال تأمین کننده کنترل آلات، کمپرسورهای برودتی و کلیه تجهیزات سیستمهای برودتی بوده است.
مبدلهای صفحه ای جوشی با تکنولوژی بسیار پیشرفته از تولیدات شرکت دانفوس می‌باشد که در راستای تولیدات قبلی، با توجه به کاربری بسیار وسیع آن در حیطه حرارتی و برودتی مشکل گشای صنایع مختلف در سراسر دنیا گردیده است. ابعاد بسیار کامپکت، راندمان بسیار بالا و هزینه اولیه کمتر، باعث گردیده هیچگونه توجیحی در خصوص استفاده از مبدلهای نوع قدیمی باقی نماند. صفحات این مبدلها از جنس استنلس استیل 316L و 304 می‌باشند و جوش صفحات توسط مس یا نیکل، بسته به نوع کاربری صورت می‌پذیرد. 
شیارهای صفحات این مبدلها در سه نوع L، M و H ساخته شده که بر اساس نوع کاربری و افت فشار مورد نیاز استفاده میگردند.
کاربری این مبدلها در سیستمهای حرارتی بیشتر در آبگرم مصرفی ساختمانها، گرمایش از کف، گرمایش ذوب برف و گرمایش آب استخرها و در سیستمهای برودتی در چیلرها، سردخانه ها و دستگاههای هیت پمپ میباشد.
این مبدلها در 15 مدل مختلف ساخته میشوند که هر مدل بازه ای از ظرفیت گرمایی یا سرمایی مشخصی را پوشش میدهد.
در ضمن، مزایای بیشمار این مبدلها باعث گردیده که در صنایع مختلف نظیر صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، صنایع شیمیایی، صنایع نفت و گاز یا پتروشیمی، ساختمانها، بیمارستانها و .. از این نوع استفاده گردد.
طراحی سایت و سئو توسط کاسپید